W języku angielskim jest wiele tajemnic…

angielski korepetycje wrocław

W języku angielskim jest wiele tajemnic do odgadnięcia, a te najciekawsze znajdziecie na naszym fanpage’u. W serii „czy wiesz że..” pokażemy Wam nieskończoną ilość ciekawostek na temat języka, która wzbogaci Wasze słownictwo, a także wiedzę na temat świata.

Znacie znaczenie poniższego słówka?

Wyraz „uncopyrightable” jest najdłuższym wyrazem, w którym żadna litera się nie powtarza.

>Tagi: angielski wrocław, nauka angielskiego wrocław, angielski nauka wrocław, angielski dla firm wrocław. Korepetycje angielski wrocław, angielski wrocław gumtree tanio opinie olx, szkolenia angielski wrocław, kursy angielskiego wrocław. English Parrot Wrocław, lektor języka angielskiego wrocław, konwersacje angielski wrocław, przygotowanie do egzaminów z języka angielskiego we wrocławiu. Szkoła angielskiego wrocław, Native Speaker Wrocław, konwersacje angielski wrocław, KOREPETYCJE ANGIELSKI WROCŁAW! native speaker, korepetycje angielski dla dzieci wrocław, nauka angielskiego w domu wrocław, prywatne lekcje angielskiego wrocław, angielski indywidualnie wrocław, wrocławskie konwersacje angielski, angielski biznesowy wrocław, indywidualne lekcje z języka angielskiego, powtórka do matury angielski, skuteczne przygotowania do matury z angielskiego, wrocławska matura z angielskiego, nauka angielskiego w małych grupach, angielski dla początkujących wrocław. Business english wrocław, Business English Wrocław.

                    Marketing i pozycjonowanie strony przez: POZYCJONER SEO z Wrocławia :)Lektor angielskiego Izabela Popławska prowadzi korepetycje angielskiego we Wrocławiu tj. szkolenia w języku angielskim, angielski dla firm, angielski biznesowy (Business English), przygotowanie do egzaminów: FCE, CAE, IELTS; język angielski w medycynie, B2/C1 na studiach, jak również pomoc w nauce i rozwoju konkretnych umiejętności. Prowadzimy Testy na Egzamin Ósmoklasisty z języka angielskiego. Nauczyciel języka angielskiego Izabela Popławska jest właścicielem English Parrot - wrocławskiej szkoły języka angielskiego. Do usług nauczania angielskiego należy przygotowanie do egzaminów z angielskiego, pomoc w konwersacji w języku angielskim, pomoc w nauce i rozwoju konkretnych umiejętności w języku angielskim, przygotowanie do matury z angielskiego. Czym wyróżnia się nauczanie angielskiego w EnglishParrot? Korepetycje w szkole English Parrot, charakteryzują się nauką angielskiego w małych grupach oraz angielski indywidualnie oraz zajęcia tematyczne dla osób dorosłych. Pytaj także o: business english, angielski dla firm, angielski medyczny. Najczęstsze wyszukiwania na stronie EnglishParrot.pl: angielskiwrocław czy angielski nauka wrocław, lub szkolenia angielski Wrocław, a także angielski dla firm Wrocław i angielski tanio lub angielski wrocław opinie. Pytano także o: business english Wrocław i kursy angielskiego Wrocław lub Korepetycje Angielski Wrocław OLX, native speaker gumtree, a także o: nauka angielskiego w domu Wrocław czy lektor języka angielskiego Wrocław i konwersacje po angielsku lub przygotowanie do egzaminów z języka angielskiego. Nasza szkoła angielskiego to także Native Speaker, prywatne lekcje angielskiego Wrocław i angielski indywidualnie Wrocław oraz wrocławskie konwersacje angielski. Polecamy angielski biznesowy wrocław, indywidualne lekcje z języka angielskiego, powtórka do matury angielski, skuteczne przygotowania do matury z angielskiego, wrocławska matura z angielskiego, nauka angielskiego w małych grupach, angielski dla początkujących, korepetycje angielski wrocław olx, EnglishParrot, Business English Wrocław. Pytaj o Egzamin Ósmoklasisty z angielskiego dla dziecka, Test Ósmoklasisty z języka angielskiego oraz Egzamin Ósmoklasisty Angielski.