Polityka prywatności COOKIES w naszym serwisie, który właśnie przeglądasz.

Poniższy regulamin określa zasady użytkowania oraz politykę prywatności serwisu internetowego firmy English Parrot Izabela Popławska – dalej zwana WŁAŚCICIEL SERWISU.

 1. Prawa autorskie – Zastrzega się wszelkie prawa do zawartości niniejszego serwisu internetowego, zwanego dalej SERWISEM. Użytkownik korzystający z SERWISU ma prawo do pobierania oraz drukowania całych stron lub fragmentów SERWISU pod warunkiem, iż tym samym nie narusza praw autorskich oraz praw do rejestracji znaków należących do właściciela SERWISU. Jednocześnie zastrzega się, że żadna część SERWISU nie może być kopiowana i wykorzystywana w celach komercyjnych i marketingowych, transmitowana elektronicznie lub modyfikowana w inny sposób, linkowana i wykorzystywana bez uprzedniej zgody właściciela SERWISU.
 2. Gromadzenie danych osobowych – Niniejszy SERWIS nie służy gromadzeniu danych, które mogłyby stanowić dane osobowe w rozumieniu art. 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, (Dz. U. 2002 Nr 101, Poz. 926 z późn. zm.). WŁAŚCICIEL SERWISU oświadcza, iż respektując prawo do prywatności nie gromadzi danych osobowych uzyskanych drogą rejestracji Użytkowników, pozwalających na identyfikację Użytkownika.
 3. Gromadzenie i wykorzystywanie danych o użytkownikach – SERWIS gromadzi dane o użytkownikach za pomocą: adresów IP i plików cookies. Pozyskane w ten sposób dane służą:
  1. diagnozowaniu problemów związanych z pracą naszego serwera,
  2. poprawnemu funkcjonowaniu strony,
  3. analizie naruszeń bezpieczeństwa,
  4. dostarczaniu użytkownikom zawartość najbardziej odpowiadającej ich zainteresowaniom,
  5. modułom wtyczek społecznościowych zamieszczonych na stronie (tj. Facebook, Twitter, G+1, etc.),
  6. celów statystycznych.
 4. Odnośniki do serwisów zewnętrznych – WŁAŚCICIEL SERWISU nie ponosi odpowiedzialności za zawartość, treść lub dostępność informacji na stronach docelowych, do których prowadzą odnośniki zamieszczone w SERWISIE.
 5. Postanowienia końcowe:
  1. Korzystanie z SERWISU i jego zasobów jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w powyższym Regulaminie użytkowania i polityce prywatności SERWISU.
  2. Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem opublikowania go w powyższym SERWISIE. Właściciel SERWISU zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu.
                    © Pozycjonowanie & Web design: PozycjonowanieWinternecie.comLektor angielskiego Izabela Popławska prowadzi korepetycje angielskiego we Wrocławiu tj. szkolenia w języku angielskim, angielski dla firm, angielski biznesowy (Business English), przygotowanie do egzaminów: FCE, CAE, IELTS; język angielski w medycynie, B2/C1 na studiach, jak również pomoc w nauce i rozwoju konkretnych umiejętności. Nauczyciel języka angielskiego Izabela Popławska jest właścicielem English Parrot - wrocławskiej szkoły języka angielskiego. Do usług nauczania angielskiego należy przygotowanie do egzaminów z angielskiego, pomoc w konwersacji w języku angielskim, pomoc w nauce i rozwoju konkretnych umiejętności w języku angielskim, przygotowanie do matury z angielskiego. Czym wyróżnia się nauczanie angielskiego w EnglishParrot? Korepetycje w szkole English Parrot, charakteryzują się nauką angielskiego w małych grupach oraz angielski indywidualnie oraz zajęcia tematyczne dla osób dorosłych. Pytaj także o: business english, angielski dla firm, angielski medyczny. Najczęstsze wyszukiwania na stronie EnglishParrot.pl: angielskiwrocław czy angielski nauka wrocław, lub szkolenia angielski Wrocław, a także angielski dla firm Wrocław i angielski tanio lub angielski wrocław opinie. Pytano także o: business english Wrocław i kursy angielskiego Wrocław lub Korepetycje Angielski Wrocław OLX, native speaker gumtree, a także o: nauka angielskiego w domu Wrocław czy lektor języka angielskiego Wrocław i konwersacje po angielsku lub przygotowanie do egzaminów z języka angielskiego. Nasza szkoła angielskiego to także Native Speaker, prywatne lekcje angielskiego Wrocław i angielski indywidualnie Wrocław oraz wrocławskie konwersacje angielski. Polecamy angielski biznesowy wrocław, indywidualne lekcje z języka angielskiego, powtórka do matury angielski, skuteczne przygotowania do matury z angielskiego, wrocławska matura z angielskiego, nauka angielskiego w małych grupach, angielski dla początkujących, korepetycje angielski wrocław olx, EnglishParrot, Business English Wrocław.